En İyi 10 Online Youtube Dönüştürücü

En İyi 10 Online Youtube Dönüştürücü

Online Youtube Dönüştürücü, videolarınızı çevrimdışı izlemenin en iyi yoludur. En iyi Youtube dönüştürücülerin neler olduğuna şimdi bakın!Günümüzde dijital dünyanın hızla gelişmesiyle birlikte online platformlar üzerinden içerik paylaşımı daha da yaygın hale gelmiştir. Özellikle Youtube gibi popüler video paylaşım platformları, milyarlarca kullanıcının dikkatini çeken ve onlara kendi videolarını paylaşma imkanı sunan bir araç haline gelmiştir. Bazen platformda bulunan videoları istenen formata dönüştürme ihtiyacı ortaya çıkabilmektedir.


Bu noktada online Youtube dönüştürücü devreye girer ve kullanıcılara kolaylık sağlar. Youtube dönüştürücüleri kullanıcıların Youtube videolarını istedikleri formata çevirmelerini sağlayarak daha fazla esneklik ve kullanım kolaylığı sunmaktadır. Hizmet sunan pek çok servis bulunduğundan aralarından en iyilerini bulmak zor olmaktadır.


İşte bu yüzden sizler için en iyi 10 online Youtube dönüştürücü servislerini listeledik. Böylelikle içlerinden en kaliteli ve en iyilerini kısa süre içerisinde seçebileceksiniz.


Sizleri sabırsızlandırmadan içlerinden en nadide ve en iyi Youtube dönüştürücülerine birlikte göz atalım!


noTube – Youtube Çok Formatlı Dönüştürücü

Youtube üzerinden beğendiğiniz video olduğunda indirmek isteyebilirsiniz. Çoğu indirme servisi mp3 ve mp4 olarak tek tip format kullanmaktadır. Fakat noTube ile sadece mp3 ve mp4 değil, M4A, FLV gibi pek çok formatta indirme gerçekleştirebilirsiniz.


Piyasada hızlı video indirme servislerinden biri olan noTube ile aşağıdaki gibi Youtube video dönüştürme işlemi yapabilirsiniz:


Öncelikle Youtube video indirme bağlantısına girin ve ana sayfaya ulaşın.

Yotube’a girin ve beğendiğiniz bir videonun URL adresini kopyalayın.

Bağlantıyı ilgili kutucuğa yapıştın ve yanında bulunan dönüştürme formatını seçin.

Son olarak ‘Tamam’ dediğinizde, videonuz hazırlanacak ve ‘İndir’ dediğinizde videonuz cihazınıza indirilmiş olacaktır.

Youtube Video Downloader -  Ücretsiz MP3 indir

Karşınıza çıkan reklamlardan sıkıldıysanız, alternatif bir Youtube video dönüştürme servisi bulunmaktadır. Ayrıca indireceğiniz videoları 8K çözünürlükte bile indirebilirsiniz. Böyle bir indirme servisi aradığınızda Youtube Video Dowloader işinize yarayabilir.


Video veya müzik indirmek istiyorsanız, aşağıdaki adımları takip ederek kolayca Youtube Video Downloader servisinden dönüştürme işlemini yapabilirsiniz:


İlk olarak Youtube dönüştürücü (youtube-video.net) web sitesine giriş yapın.

En üstte yer alan kutucuğa Youtube üzerinden kopyalamış olduğunuz URL adresini yapıştırın.

Kutucuğun hemen yanında bulunan ‘Dönüştürmek’ kısmına bir kez tıklayın.

‘Dönüştürülüyor, lütfen bekleyin…’ uyarısı aldığınızda biraz beklemeniz gerekecektir.

İşlem bittikten sonra sayfayı aşağıya doğru indirin ‘İstediğiniz kaliteyi seçin’ kısmından orta, en iyi kalitelerden birini seçin ve yanında bulunan ‘İndir’ butonuna basınız.

Böylelikle MP3 veya MP4 formatı ücretsiz bir şekilde indirebileceksiniz.

ListenVid – Hızlı Youtube Dönüştürücü

Çoklu Youtube video indirme servislerinden biri olan ListenVid ile hızlı videolar indirebilirsiniz. Çoğu servis indirme aşamasında gerek reklamlar gerekse yavaşlıktan dolayı bekletebilmektedir. Diğerlerine nazaran daha hızlı indirme özelliği sunan ListenVid ile bunları aşmak mümkündür. 


Müzik severler için dönüştürülecek formatın çeşitlilik barındırması ek fayda sağlamaktadır. Formatlar arasında MP3, M4A, MP3 (320 kbps ve 256 kbps), aac bulunarak sektördeki rakiplerinden ayrılmaktadır. Ayrıca yalnızca Youtube değil Vimeo, Facebook, Metacafe, VK, Souncloud, Instagram, Twitter gibi platformları da desteklemektedir.


ListenVid üzerinden Youtube dönüştürücü işlemi yapmak istediğinizde aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:


Öncelikle internet tarayıcınızı kullanarak ListenVid web sitesine girişinizi yapınız.

Sayfanın en üstünde yer alan “Geçerli bilgi girin. URL:” kısmına kopyaladığınız Yotube video bağlantısını yapıştırın ve aşağıda bulunan ‘Dönüştür’ kısmına tıklayınız.

‘Dosya dönüştürülüyor. Lütfen bekleyiniz…’ uyarısı almanızın saniyeler sonrasında videonuz hazırlanacaktır.

‘Başarılı’ yazısını görmenizin ardından en altta bulunan ‘Download MP3’ butonuna tıklayın.

İndirme için birkaç reklamı geçtikten sonra ücretsiz olarak cihazınıza indirebilirsiniz.

Flvto – Online ve Programlı Youtube Dönüştürücü

Video indirmek istediğinizde hem online hem de Windows cihazlarında çalışan Youtube dönüştürücü servisi arıyorsanız, Flvto işinize yarayabilir. Ücretsiz olarak kullanabildiğiniz yazılımlardan biri olan Flvto ile MP3 veya MP4 olarak indirmelerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve basit bir şekilde videolarınızı istediğiniz formatta da indirebilirsiniz.


Online olarak Youtube video dönüştürmek istiyorsanız, aşağıdaki adımları takip ederek kolayca yerine getirebilirsiniz:


İlk olarak video indirmek için Flvto web sitesine (flvto.bz) giriş yapınız.

Youtube üzerinden bir video seçin ve videonun URL adresinizi kopyalayın.

Kopyaladığınız URL adresiniz “https ile video adresini yapıştırın” alanına yapıştırın ve formatı seçtikten sonra ‘E Dönüştürmek’ kısmına tıklayın.

Dönüşüm gerçekleşirken ‘%100’ gibi bir alan çıkacak ve sizi başka bir sayfaya yönlendirecektir.

Çıkan sayfada ‘İndir’ tuşuna bastığınızda cihazınıza güvenle indirebileceksiniz.

Freemake – Ücretsiz Video Dönüştürücü

Online üzerinden değil de bilgisayarınıza indirebileceğiniz Youtube video dönüştürücü arıyorsanız, sizin için mantıklı seçeneklerin arasındadır. Freemake yazılımını bilgisayarınıza kurarak ücretsiz ve reklamsız olarak kaliteli videoları dönüştürebilirsiniz. Sadece Youtube’dan ziyade URL kopyalanması yoluyla Vimeo, Dailymotion, iTunes, Android ve 50’den fazla site ve uygulamayı desteklemektedir.


Freemake ücretsiz Youtube dönüştürücüsü ile aşağıdaki formatlarda videolarınızı dönüştürebilirsiniz:


MP4

MKV

FLV

AVI

DVD

MP3

3GP

MPEG

MPG

SWF

TOD

MTS

MOV

M4V

RM

QT

TS

Y2mate – Çevrimiçi Youtube Video İndirici

Basit arayüze sahip ve hızlıca video indirmenin yolunu arıyorsanız, sizin için ideal olan Y2mate servisini kullanabilirsiniz. Y2mate ile mp3 ve mp4’ün yanı sıra FLV, WMV, WEBM gibi çeşitli videolarınızı dönüştürebilmektedir. Bunların en iyisi de tamamen ücretsiz olmasıdır.


Aşağıdaki adımları takip ederek Y2mate üzerinden videolarınız ücretsiz olarak dönüştürebilirsiniz:


İlk olarak Youtube üzerinden beğendiğiniz bir videoyu bulun ve URL adresini kopyalayın.

Sonrasında Y2mate web sitesine (y2mate.com) giriş yapın ve kopyaladığınız bağlantıyı kutucuğa yapıştırın.

Yapıştırmanızın ardından otomatik olarak videonuz hazırlanacak ve aşağıda yer alan formatları seçerek ‘İndir’ demeniz yeterli olacaktır.

X2Download – Sınırsız Youtube Videosunu Çevrimiçi İndir

X2Download, sizlere çevrimiçi olarak sınırsız Youtube videolarını indirme imkanı sunan bir hizmettir. Benzersiz platformumuz sayesinde sevdiğiniz videoları dilediğiniz zaman ve herhangi bir internet bağlantısı olmadan izleyebilirsiniz. Yüksek kaliteli formatları (720p, 1080p, 1440p ve 2160p) desteklemesiyle son derece basit ve hızlıdır.


X2Download üzerinden Youtube dönüştürücü nasıl yapılır, merak ediyorsanız, aşağıdaki adımları takip etmenizde yarar olacaktır:


Öncelikle Youtube ana sayfasına gidin ve içlerin en beğendiğiniz videoyu seçin, URL adresini kopyalayın.

X2Download (x2download.app) web sitesini ziyaret edin ve kopyaladığınız bağlantıyı sayfanın en yukarısındaki kutucuğa yapıştırın.

Kutucuğun yanında bulunan ‘Bağlantı videosunu al’ butonuna bir kez tıklayınız.

Video hazırlandığında karşınıza çıkan ekranda indireceğiniz formatı seçin ve yanında bulunan ‘Get link’ kısmına bir kez tıklayın.

“Dönüştürülüyor lütfen bekleyin” uyarısı aldıktan sonra çıkan ilk butona (İndir) tıklayarak cihazınıza indirebilirsiniz.

SaveFrom – En İyi MP3 Dönüştürücü

Güvenilir ve kaliteli Youtube dönüştücü bulmak genel olarak zor olmaktadır. Piyasadaki en iyi mp3 dönüştürücü aradığınızda karşınıza pek çok seçenek çıkacaktır. Web sitesinde çokça reklamlar olması dezavantaj olarak görünse de ücretiz bir şekilde videolarınızı dönüştürebilir ve indirebilirsiniz.


Savefrom web sitesi üzerinden nasıl video dönüştürülür, bilmek istiyorsanız, aşağıdaki adımları sırasıyla takip edebilirsiniz:


İlk olarak Yotutube.com adresine girerek beğendiğiniz bir videoyu bulun.

Videonun en yukarısında URL kısmı yer alacaktır, üzerine sağ tik yaparak adresi kopyalayın.

Sonrasında SaveFrom web adresini (savefrom.net) ziyaret edin ve ana sayfa ekranına ulaşın.

Sayfanın en yukarısında bulunan “Video bağlantınızı buraya yapıştırın” alanına kopyaladığınız URL’yi alana yapıştırın.

‘Çevrimiçi video indir’ başlığının hemen altındaki indirmek istediğiniz formatı seçin ve ilgili yerin sol kısımda bulunan ‘İndir’ butonuna bir kez tıklayın.

Böylelikle kısa süre içerisinde cihazınıza Youtube videosunu istediğiniz formatta çevirerek indirebileceksiniz.

GreenConvert – Çoklu Dosya Formatlı Ücretsiz Youtube Dönüştürücüsü

GreenConvert, kaliteli ve güvenilir çoklu dosya formatlı ücretsiz YouTube dönüştürücüsüdür. Üstün özelliklere sahip platform, kullanıcılara YouTube videolarını farklı dosya formatlarına dönüştürme imkanı sunarak video içeriklerini istedikleri şekilde kullanmalarına olanak tanımaktadır.


Web sitesine girdiğinizde özellikle temiz ve basit arayüzü sayesinde kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Platform, video indirmek için daima ücretsiz olduğunu iddia etmektedir. En güzel özelliği de video indirmek için herhangi bir program indirme veya oturum açılmasına gerek duyulmamasıdır.


Aşağıdaki adımları takip ederek GreenConvert üzerinden Youtube videolarınızı ücretsiz bir şekilde dönüştürebilirsiniz:


Öncelikle Youtube.com adresine giriş yapın ve sevdiğiniz video adresinin URL’sini kopyalayın.

GreenConvert web adresini ziyaret edin ve ana sayfanın en yukarısında bulunan kutucuğa kopyaladığınız linki yapıştırın.

Yapıştırdığınız an yükleme kısmı açılacaktır, dolduktan sonra ekran açılacaktır.

Açılan ekranda “Biçim’i seçin” indirmek istediğiniz formatı seçin.

Son olarak ‘Şimdi indir’ diyerek videonuzu cihazınıza indirebilirsiniz.2conve – Youtube MP3 Dönüştürücü

2conve, kullanıcıların Youtube videolarını MP3 formatına dönüştürmelerine olanak tanıyan bir hizmettir. Kullanışlı çevrimiçi araç sayesinde müzik ve ses içeriklerini istenen formata dönüştürme ihtiyacı olan herkes için ideal bir seçenektir.


2conve'nin kullanımı oldukça basittir. Kullanıcılar sadece Youtube videolarının URL'lerini kopyalayıp 2conve web sitesine yapıştırarak dönüştürme işlemini başlatabilir. Hızlı ve güvenilir altyapısı ile kullanıcıların videolarını saniyeler içinde yüksek kaliteli MP3 dosyalarına dönüştürebilmektedir.


Youtube dönüştürücü ile videolarınız MP3 formatına dönüştürüleceğini bilmiyorsanız, aşağıdaki adımları sırasıyla takip edebilirsiniz:


İlk olarak 2conv (2conv.com) web adresine girişinizi yapın.

Youtube.com üzerinden beğendiğiniz videonun URL kısmını kopyalayın.

Kopyaladığınız URL’yi 2conv internet sayfasında bulunan ‘Video linkini girin’ kutusuna yapıştırın ve yanındaki ‘Dönüştür’ butonuna basınız.

Butona basmanızın ardından ‘%85’ gibi yükleme alanı oluşacaktır.

Video hazırlanma süreci bittiğinde turuncu renkteki ‘İndir’ butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Not: Son güncellemelere göre 2conv sitesinde çıkan reklamlar, biraz rahatsız edici olabilir.