TikTok Çok Hızlı Takip Ediyorsun Hatası Çözümü

TikTok Çok Hızlı Takip Ediyorsun Hatası Çözümü

Platformu kullanırken 'Tiktok çok hızlı takip ediyorsun' hatası mı alıyorsunuz? O halde nasıl en kısa sürede çözümleyeceğini şimdi öğren!


Tiktok kendi iç yapısı sayesinde pek çok kullanıcıya ev sahipliği yapmaktadır. Her kullanıcı kendi hesaplarını oluşturabilir ve hesaplarındaki hataları düzeltebilmektedir. Bugünlerde çok sık karşılaşılan durumlardan biri de Tiktok çok hızlı takip ediyorsun hatası almaktır.


Temelde arka arkaya takip etmekten ötürü oluşan bu sorun, devam ettiğinde içinden çıkılmaz bir hal almaktır. Ama merak etmeyin bu sorunu nasıl çözeceğinize dair ayrıntılı liste hazırladık. Böylelikle ‘Tiktok çok hızlı takip ediyorsun’ hatası sorun olmaktan çıkacak ve kolaylıkla hesabınızı gönül rahatlığıyla kullanabileceksiniz.


O halde sizleri sabırsızlandırmadan ‘Tiktok çok hızlı takip ediyorsun hatası nasıl çözülür’ listemize devam edelim!


TikTok Çok Hızlı Takip Ediyorsun Hatası Nedir?


Uygulama, kendi iç yapısı sayesinde birden fazla kullanıcıyı aynı anda takip etmenizi sağlamaktadır. Belirli bir aşamayı kat etmenizin ardından çoğunlukla ‘Tiktok çok hızlı takip ediyorsun’ hatası alırsınız. Genelde bu hatanın kaynağı bot hesapların takip etmesini engellemek için oluşturulan koruma mekanizmasından kaynaklanmaktadır.


Fakat bazı durumlarda ise herhangi bir kullanıcıyı arka arkaya takip etmeseniz bile bu hatayı alabilirsiniz. Teknik sorunlardan veya benzeri nedenlerden kaynaklanan durumları çözmek için farklı yöntemler denemeniz gerekli olacaktır. 


Eğer gerçek Tiktok takipçi satın almak istiyorsanız, şimdi paketleri inceleyin, gönül rahatlığıyla dilediğiniz takipçilere sahip olun.


Kısaca Tiktok çok hızlı takip ediyorsun hatası, kısa süre içerisinde 30’dan fazla takip etmenizin sonucunda ortaya çıkan teknik bir hatadır. Sürekli olduğu durumlarda hesabınızı kullanılmaz hale getirebilir. Tüm bu sorunları önlemenin en iyi yolu, işlerinizi kısa sürede çözecek rehberi takip etmektir.


TikTok Çok Hızlı Takip Ediyorsunuz Hatası Nasıl Çözülür?


Her platformda olduğu gibi Tiktok’un belirli takip etme limiti bulunmaktadır. Bu limit aşıldığında “Tiktok çok hızlı takip ediyorsunuz ne zaman geçer” gibi sorularınız çoğalmaktadır. Sorununun pek çok nedeni olabilmektedir. Bu yüzden aşağıdaki farklı yöntemleri deneyerek ‘Tiktok çok hızlı takip ediyorsun’ hatasını çözebilirsiniz.


Tiktok Bir Problemi Rapor Et Özelliğini Kullanın


Teknik destek almak istediğinizde aşağıdaki adımları kullanarak mobil cihazınız (Android veya iPhone) üzerinden kolaylıkla hatayı çözebilirsiniz:


Öncelikle Google Play Store veya App Store üzerinden Tiktok uygulamasını kurun ve yükleyin.

Tiktok uygulamasını hesap bilgilerinizi girerek ‘Giriş Yap’ kısmından açın.

Ana sayfa ekranına yönlendirilmenizin ardından en aşağıda yer alan ‘Profil’ simgesine bir kez dokunun.

Profil sayfanızın en üst ve sağ tarafında bulunan üç noktalı simgeye bir kez dokunun.

‘Ayarlar ve gizlilik’ ekranına geldiğinizde sayfayı parmağınızla aşağıya doğru kaydırın ve ‘Destek’ kısmını bulun.

‘Destek’ kısmının hemen altında yer alan ‘Bir Problemi Rapor Et’ bölümüne ulaşın.

‘Başlıklar’ bölümünün altında bulunan ‘Takip et/beğenme/yorum’ seçeneğine bir kez dokunun.

İlgili alan geldiğinde “Çok hızlı takip” yazısına bir kez dokunun.

‘Sorununuz çözüldü mi?’ kısmı geldiğinde ‘Hayır’ seçeneğine dokunun.

Aşağıda bulunan ‘Daha fazla yardım ister misiniz?’ seçeneğine bir kez basınız.

Hangi sorunları yaşadıysanız, fotoğraf, video çekerek ve sorunun detayını yazarak açıklayın.

Son olarak ‘Gönder’ tuşuna basmanızın ardından Tiktok destek biriminden ‘Tiktok çok hızlı takip ediyorsun’ hatasını çözebilirsiniz. 

Arka Arkaya Tiktok Hesaplarını Takip Etmekten Vazgeçin

Hesabınız kullandığında Tiktok günlük takip sınırı olduğunu unutmayın. Özellikle ‘Tiktok takip isteği atamıyorum’ hatası alanların bir diğer nedeni bundan kaynaklanmaktadır. Her platform kendi takip limitini sunmaktadır. Araştırmalar gösteriyor ki Tiktok için bu sınır maksimum 30’dur.


Yine de takip ederek takipçi kazanmak istiyorsanız, 1 saatte maksimum 30 takip edebilirsiniz. Sonraki 1 saatte de benzer şekilde 30 takipçiden daha az takip etme yöntemi kullanılabilir. Ancak unutmayın, Tiktok özel spam koruması ile şekillendirilmiştir. 


Tiktok Önbelleğini Temizleyin

Eğer bir kişiyi birden fazla takip etmiyorsanız, ön bellek hatası alıyor olabilirsiniz. Tiktok’ta önbellek temizliği nasıl yapılır, merak ediyorsanız, aşağıdaki adımları takip edin:


Google Play Store veya App Store üzerinden yüklemiş olduğunuz Tiktok hesabınıza giriş yapın.

Uygulama ana sayfaya yönlendirme yaptığınızda ilk olarak en altta bulunan ‘Profil’ simgesine dokunun.

Profil sayfanızdan en yukarıda bulunan üç noktalı simgeye bir kez dokunun.

Otomatik olarak ‘Ayarlar ve gizlilik’ sayfasına yönlendirilmenizin ardından ‘Önbellek ve Hücresel Veri’ kısmını bulun.

Hemen aşağıda yer alan ‘Önbelleği temizle’ kısmına bir kez dokunun.

Yukarıda ‘Önbellek temizlendi’ uyarısı alıyorsanız, işleminiz tamamlanmış demektir.

Tiktok Çok Hızlı Takip Ediyorsun Hatasını Almamak İçin Uygulamayı Güncelleyin

Yukarıdaki seçeneklerden de bahsettiğimiz gibi bu hatayı almanın bazı nedenlerinden biri teknik sorun almanızdır. Teknik hatalar, sizin tarafınızda gerçekleşmeyen ve uygulama sebepli oluşan durumlardır. Hatayı çözmek istiyorsanız, son olarak Google Play Store veya App Store üzerinden yüklemiş olduğunuz uygulamayı güncelleyin.