MutluBayim Nedir?
MutluBayim bir sosyal medya panelidir, Panelimiz aracılığıyla sosyal medya hesaplarınızı çok kısa sürede, çok daha kaliteli yerlere getire bilirsiniz. Bu sayede hesabınızın Erişimini , Etkileşimini ve Keşfet desteğini arttırabilirsiniz.
Siparişimiz İptal Edildi Neden?
Siparişlerinizin iptal edilmesinin bir çok sebebi olabilir, Lakin genel olarak müşterinin yanlış veya bilinçsiz sipariş oluşturmasından kaynaklı olabilmektedir. Sipariş oluşturmadan önce kesinlikle hesabınız gizli modda ise herkese açık moda almanız gerekmektedir ve sipariş oluşturduğunuz servisin açıklama kısmında yazan maddelere dikkat ederek siparişlerinizi oluşturmanız çok daha sağlıklıolacaktır.
Takipçi Satın Almak Hesabıma Zarar Verir mi?
MutluBayim firması olarak 2014 yıllından beri aktif olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bu zamana kadar sunduğumuz hiç bir hizmette kesinlikle hesaplarınıza zarar vermez aksine hesabınızın Erişimini, Etkileşimini ve Keşfet desteğini arttır. Güven rahatlığıyla web sitemiz üzerinden alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Destek Talebi Nasıl Oluşturulur?
Web sitemizde sol menüde bulunan “Destek Butonuna” Başarak açılan menü üzerinden destek talebi oluşturabilirsiniz.
Hangi Ödeme Yöntemini Kullanıyorsunuz?
MutluBayim üzerinden yaptığınız tüm ödemeleriniz PayTR Güvencesi altında yapılmaktadır. PayTR BTK Onaylandı 2009 yılında Türk mühendisleri tarafından kurulan Türkiyenin ilk sanal pos firmasıdır. Dilerseniz google üzerinden araştırarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Nasıl Sipariş Verebilirim?
Masaüstü bir bilgisayar ile giriş yapıyorsanız sol tarafta bulunan menüden “Yani Sipariş” simgesine tıklayın, eğer mobil ile giriş yapıyorsanız sağ üst tarafta bulunan menü butonuna tıklayın ardından “Yeni Sipariş” yazan butona tıklayın. Açılan sayfada “Kategoriler” kısmında panelimize ait tüm servisler yer almaktadır. Bu menüden sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçin. Daha sonra “Servis” menüsünden hangi servisten sipariş vermek istiyorsanız o servisi seçin. Seçtiğiniz serviste yazan fiyat 1000 adet fiyattır. “Servis Açıklaması” kısmını detaylı olarak okuduğunuza emin olduktan sonra “Link” yazan yere açıklamada belirtilen link türünü yazın. Daha sonra miktar bölümüne o servisten verebileceğiniz maksimum veya minimum değerler arasında bir miktar yazın. Bu işlemleri yaptıktan sonra “Sipariş Ver” butonuna tıklayın. Siparişiniz açıklama kısmında belirtilen süre içerisinde tamamlanacaktır.