Facebook İşletme Hesabı

Facebook İşletme Hesabı

Facebook işletme hesabı uygulaması özellikle şirket ve markaların içeriklerini ön plana çıkararak,  uygulama alanlarını devasa ölçekte genişletmektedir. Günümüzde oldukça yoğun bir şekilde kullanılan uygulama, her geçen gün kullanıcı sayısını artırmaktadır. İşletme ve girişimciler doğru hedef kitlesine yönelik olan oluşturdukları yazılı, görsel ve ses içeriklerini anında kitlelerle duyurma konusunda oldukça profesyonel bir şekilde hareket etmektedir. İşinizden verim alarak, daha çok kişiye hitap etmek istiyorsanız bireysel hesabınızı İşletme hesabına çevirebilirsiniz. Facebook işletme hesabı doğrulama işlemlerini yaptıktan sonra markanızı yediden yetmişe her kullanıcı kitlesiyle buluşturabilirsiniz. Potansiyel müşteri kitlenizi büyüterek kullanabileceğiniz işletme hesabı oldukça güvenli ve kolay bir şekilde kullanılmaktadır.

Facebook İşletme Hesabı Açmak

Facebook işletme hesabı açmak için uygulamanın size sunduğu tüm avantajlı ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Facebook özellikle işletme hesapları için özel olarak güncellediği KOBİ işletmelerle Pazar ağını çok geniş mecralara paylaşmaya devam etmektedir. Pek çok işletme Facebook hesabını kullanarak Instagram hesabı dâhil olmak üzere pek çok sosyal medya uygulaması üzerinden işletme markasının reklamını yayınlayabilmektedir. Reklamları yayınlanması, aynı anda yerel ve küresel medyada devasa kullanıcı ağı ile buluşturtulması odlukça kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Giderek sayıları artan Facebook ve işletme hesabı kullanıcıları için çok büyük bir pazar ağı oluşturur. Facebook işletme hesabına giriş yaparak işletmeniz için sayfa oluşturarak,  reklam verebilir, ürün ve hizmetlerinizi tanıtmaya hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz. Bu aşamada en çok dikkat etmeniz gereken konu, gönderilerin herkesin görmesine yardımcı olmak için Facebook işletme hesabı oluşturma ve Facebook profil gizliliğini açma işlemlerini hızlandırmanızdır.


Ürün ve hizmetler hakkında bilgi alıp markaları kullanıcılarla daha güvenli ve kolay bir şekilde ulaştırmak için hemen bir Facebook hesabı açmalısınız.


İlk Siparişine Özel %10 İndirim!

BayiGram’ı keşfetmeniz için tüm siparişlerinizde geçerli %10 indirim bizden!

BAYiGRAM

Facebook İşletme Hesabını Açmak İçin Neler Yapılmalıdır?

Facebook işletme hesabını açmak için izlenilmesi gereken adımlar şunlardır:


Öncelikle herhangi bir Facebook sayfası açın.

Sonrasında kuracağınız işletmeniz için bir Facebook sayfası oluşturun. 

Sayfanızda aktif ve periyodik olarak içerikler oluşturarak paylaşımlar yapmaya devam edin.

Düzenli bir şekilde yaptığınız bu paylaşımları farklı hedef kitlesinden kullanıcıların da görmesi için sayfanızı geniş kitlelerle paylaşın.

Facebook İşletme Hesabı Sayfa Türleri Nelerdir?

Facebook işletme hesabı sayfa türleri şunlardır:


Ürün ya da marka 

Yerel işletme ya da yer bilgisi

Eğlence 

Enstitü, şirket ya da kuruluş

Ortak hedef ya da topluluk

Sanatçı, tanınmış kişi ya da müzik grubu 

Yukarıdaki kategorilere uygun olarak bir tercihte bulanabilir, Facebook işletme hesabı uygulamalarını güvenli bir şekilde açabilirsiniz.