MP3 İndirme Programları

MP3 İndirme Programları

Mp3 İndirme Programı

Her bilgisayar ve telefonda müzik indirilebilir. Birçok kullanıcı, müzikleri bilgisayarlara, akıllı telefonlara veya tabletlere kolayca indirebilirken, bazı kullanıcılar uygun müzik indiricileri bulamayabilir veya güvenilir bir uygulama için birçok siteye göz atamayabilir. Bazı Mp3 indirme programları ve dinleme platformları bu yıl çeşitli düzenlemeler nedeniyle kapatılmış olsa da, hala kolayca kullanılabilecek bazı harika müzik indiricileri var. 


En iyi müzik indirmeleri, MP3 müziklerini telefonunuza, PC'nize veya tabletinize işletim sistemiyle indirmenize izin veren üçüncü taraf bir yazılımdır. Bu uygulamalar genellikle ses ve video dosyalarını analiz etmek için YouTube altyapısını kullanır ve MP3 formatında müzik indirmenize izin verir. Ücretli müzik indirmeleriyle daha yüksek kaliteli müziğin keyfini çıkarabilirsiniz.


Android İçin En İyi Müzik İndirme Programları

Android, cep telefonlarında ve tabletlerde yoğun olarak kullanılan bir işletim sistemidir. Android işletim sistemi için üçüncü taraf uygulamalarına erişebileceğiniz platform ise Google Play Store'dur. Android müzik indirme için oldukça fazla sayıda uygulama bulunmaktadır. Android cihazlara müzik indirmek, alternatif işletim sistemlerine kıyasla daha kolaydır. Google, üçüncü taraf uygulama uzantılarına çok esnek bir alan sağlamış ve kullanıcıların bu alanda telefonlarını özgürce kullanmalarına izin vermiştir.


SoundCloud

Soundcloud, 150 milyon parçalık en büyük ses ve müzik dağıtım platformlarından ve ücretsiz MP3 indirici Android uygulamalarından biridir. Farklı türlerde modern şarkılardan oluşan bir koleksiyona sahiptir. Kilit ekranını kendiniz duraklatabilir, oynatabilir veya atlayabilirsiniz. 


4SharedMusic

SoundCloud'dan sonraki ikinci uygulama, akıllı telefonunuzdan indirip çevrimdışı oynatmak için birden fazla ses formatına sahip 4Shared Music uygulamasıdır. Bu, en iyi müzik indirme uygulamalarından biridir ve Android akıllı telefonunuza indirebilirsiniz.


Tidal

Birçok müzik uygulaması gibi, Tidal’da çalma listeleri oluşturabilir ve milyonlarca müzik arasından istediğinizi dinleyebilir ve indirebilirsiniz. İnternette müzik dinlemekten zevk alan en iyi Android müzik indirme uygulamalarından biridir. Uygulamanın en önemli özelliği tamamen reklamsız ve ücretsiz olmasıdır.


Deezer

35 milyondan fazla lisanslı şarkıyla Deezer, 12 milyondan fazla Android kullanıcısı tarafından tercih edilmektedir. Ücretsiz aboneliğinizde müzik indirme hakkı olmasa da, Desire Premium hesap sahipleri, çevrimdışı modu etkinleştirerek müzik listelerinizi çevrimdışı indirme ve dinleme seçeneğine sahiptir.


Ios İçin Müzik İndirme Proframları

İphone kullanıcıları App Store’da yer alan uygulamaları veya harici uygulamaları kullanarak müzik indirebilir. Android’e kıyasla müzik indirme konusunda daha dar bir alan vermesinin yanı sıra kaliteli müziklere ulaşmak mümkündür. Ios müzik indirme için tercih edilebilecek uygulamalar şu şekildedir:


Spotify

Youtube Music

SoundCloud

Deezer

Apple Music

Freegal Music

Music Downloader

Musify

Spotify

Piyasadaki önde gelen uygulamalardan biri olan Spotify ile istediğiniz müziği telefonunuza indirebilir ve çevrimdışı olarak dinleyebilirsiniz. Ancak bunun için premium üyeliğe ihtiyacınız var. Bu uygulamada indirdiğiniz müziğe telefonunuzdan değil, uygulama üzerinden erişebilirsiniz. Uygulama ayrıca kullanıcıları 3 aylık premium üyeliği denemeye teşvik ediyor. Spotify, aylık 17,99 TL'den başlayan paketler sunuyor. Spotify, Apple mp3 indirme programı olarak oldukça sık tercih edilmektedir. Bunun yanında Android’de de kullanılabilir.


Youtube Music

Geçtiğimiz yıl ülkemizde lansmanı yapılan Youtube Müzik, iOS kullanıcıları için iyi bir seçimdir. Ayrıca, ekran kilitliyken veya premium üyelik kullanırken çevrimdışı şarkı dinlemek, şarkı indirmek, reklamsız müzik indirmek premium paketin popüler özellikleridir. Bu paketlerden yararlanmak için Youtube Müzik'in belirlediği fiyat 34,99 TL’dir. Youtube’da oldukça fazla içeriğin yer alması sayesinde kullanıcılar farklı versiyondaki müzikleri de rahatlıkla indirebilirler.


Apple Music

Müzik uygulaması pazarında 30 milyonu aşkın kullanıcıyla kendini kanıtlamış olan Apple Music ile çalma listelerini indirebilir ve başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Canlı radyo bölümünü de kullanabilirsiniz. İOS 8.2 ve sonrası için idealdir, bu uygulamada kolayca müzik indirebilirsiniz. Bu özellikleri, uygulamadaki ilk 3 aylık ücretsiz deneme abonelikleriyle kullanabilirsiniz. Sonraki aylar için ise öğrenciler için aylık 6.99 lira, kişisel kullanım için 13.99 lira karşılığında abone olabilirsiniz. Apple Music, mp3 indirme programı listesinde en çok kullanılanlar arasında yer almaktadır.


Freegal Music

Yaklaşık 7 milyon kullanıcı tarafından paylaşılan bir müzik kitaplığı olan Freegal Music, basit ve ücretsiz bir şekilde kullanabileceğiniz iPhone müzik indirme uygulamalarından biridir. Uygulamaya eriştikten sonra, istediğiniz müziği arayabilir ve en sevdiğiniz müzikleri, yanındaki indirme düğmesine tıklayarak cihazınızdan indirebilirsiniz.


Music Downloader & Player

Kullanıcılara ücretsiz olarak ulaşan hızlı ve sorunsuz bir uygulamadır. Bu şekilde hızlıca müzik indirebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak programda çalınan müziği tanıma, FM radyo, karanlık tema gibi ek özellikler de bulunuyor. Ücretsiz İos müzik indirme programı olduğu için Music Downloader en çok kullanılan uygulamalardan biridir.


https://mutlubayim.comBu uygulama ile sevdiğiniz müzikleri telefonunuza indirebilecek, offline mod b özelliği ile de ihtiyacınız olan şarkıları internet erişimi olmadan indirebileceksiniz. Musify, kullanıcılara ücretsiz sağladığı hizmetler nedeniyle öneriler arasında yer almaktadır.


MAC İçin En İyi Müzik İndirme Programları

Mac için en popüler web tarayıcıları genellikle yerleşik indirme yöneticileridir. Ancak bunlar yalnızca en temel özellikleri sunar. Normal indirme, indirme hızı, yeniden başlatma desteği, otomatik durdurma vb. gibi özellikleri kullanmak isteyebilirsiniz. MAC için müzik indirme yapmak istiyorsanız aşağıdaki uygulamaları kullanabilirsiniz:


Folx: IDM gibi özelliklere sahip Mac'ler için iyi bir indiricidir. Aynı anda birden fazla bağlantıdan indirerek indirmeyi ve kesintiyi destekler. Bu yazılımın ücretsiz sürümü, aynı anda 2 bağlantıdan dosya indirmeyi destekler. Yüksek hızlı bir ağ kullanıyorsanız, bir seferde 10 bağlantıyı destekleyen bir Pro sürümüne yükseltebilirsiniz.

Download Shuttle: Mac için indirme hızlandırmayı destekleyen ücretsiz bir indirme yöneticisidir. Folx gibi aralıklı indirmelere devam eder ve yüksek indirme hızları için çok parçalı (6 parçaya kadar) indirmeleri destekler.

Progressive Downloader: Kesintiye uğrayan indirmeleri devam ettirme, çok katmanlı indirme, indirmeleri kısıtlama, tarayıcı entegrasyonunu vb. özelliklere sahiptir. 

Windows İçin En İyi Mp3 İndirme Uygulamaları

Windows ücretsiz müzik indirmeleri MacOS'lardda olduğu gibi bir web tarayıcısı aracılığıyla indirilebilir. Ek üçüncü parti müzik indiriciden daha verimli çalışan bu uygulamaları çeşitli medya oynatıcılar ile kullanmak mümkündür.


MP3Jam: Müzik parçalarını bu program ile ücretsiz olarak indirilebilirsiniz. MP3jam, torrent, p2p algoritması veya korsan siteleri kullanmaz ve sadece herkese açık yerlerden müzik arar. Bu ücretsiz müzik yazılımı, YouTube tarafından barındırılan en iyi MP3'leri sunar.

Free Youtube to MP3 Converter: Müzik videolarını YouTube'dan MP3'e indirmenin bir yoludur. Uygulamayı kullanarak YouTube'da şarkı arayın ve YouTube videolarını MP3'e dönüştürün. Tamamen ücretsizdir.

Songr: Bir bilgisayara müzik bulmak ve indirmek için ücretsiz bir programdır. Şarkıcı, P2P veya BitTorrent gibi altyapıları kullanmaz, ancak müzik dosyalarını aramak için tüm web'i kullanır. Dört tür arama sorgusu girebilirsiniz: Bir şarkının adı, sanatçının adı, albüm veya şarkı sözlerinin bir bölümü. Süreye ve hıza göre parçanın farklı versiyonları gösterilecektir.